Praca w domu obsługa klienta

Dodane:
2024-01-25 21:34:24

  • Kontakt:

  • ID: 5220
  • Odsłon: 290
  • Start: 2024-01-25 21:34:24
  • Koniec: 2024-04-24 21:34:24

  • Profil niezweryfikowany
    Zachowaj ostrożność i zweryfikuj autora samodzielnie.

Opis oferty

Opis stanowiska: Specjalista ds obsługi klienta

Szukamy specjalisty ds. obsługi klienta, który będzie wspierał nasz zespół w zapewnianiu wyjątkowych doświadczeń naszym klientom. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udzielanie odpowiedzi na pytania klientów korespondencyjnie

Obowiązki:

- Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów korespondencyjnie
- Rozwiązywanie problemów
- Udzielanie informacji o produktach i usługach firmy
- Wspieranie zespołu sprzedaży w pozyskiwaniu nowych klientów
- Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:

-obywatelstwo polskie
- 18 +

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwości rozwoju kariery
- Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
- praca zdalna

Aplikacja:

Branża:

Sprzedaż / Obsługa klienta

Wymiar pracy:

Dodatkowa / Sezonowa

Umowa:

Inna

Galeria zdjęć i multimedia

Mapa i lokalizacja

  • 49.960679450000000, 18.599371941185000
Ogłoszenia i oferty z Jastrzębia-Zdroju w kategorii: Dam pracę

Wyszukiwarka