Skip to main content

REKLAMA
Ciekawostki i artykuły

Kawa w papierowych saszetkach lepszym rozwiązaniem od plastikowych kapsułek?

20 kwiecień 2019


Kawa w papierowych saszetkach lepszym rozwiązaniem od plastikowych kapsułek?

Kawa w saszetkach, nazywanych też padsami lub podsami, to nowoczesny produkt dla osób ceniących sobie czas, czystość i wygodę ale przede wszystkim znakomity smak świeżej naturalnej kawy.

Kawa w saszetkach to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie typu fast serving

Każdy pad zawiera porcję 7 gram najwyższej jakości kawy zamkniętej w saszetce z bibuły filtracyjnej o średnicy 7 cm. Dzięki temu rozwiązaniu niezwykle szybko przygotujesz wyśmienitą filiżankę kawy z gęstą pianką.

Kawę w saszetkach cechuje wygoda jej przygotowania oraz zachowanie maksimum czystości - nie musisz wsypywać kawy, nie musisz czyścić ekspresu z fusów, wystarczy włożyć saszetkę z kawą, a po zaparzeniu po prostu ją wyrzucić.

Bezsprzeczną zaletą saszetek z kawą jest fakt, że jest to produkt w 100% naturalny, zaś od kapsułek różni je to, że nie parzysz kawy w niezdrowym i nieekologicznym plastiku. Dodatkowo ceny saszetek w stosunku do cen kapsułek są niższe.

Cena za kapsułki z kawą: od 0,80 
Cena za saszetki z kawą zaczynają się od 0,40 zł

 Kawę w padsach przygotowuje się w specjalnych ekspresach przystosowanych do parzenia tego typu kawy, takich jak  Philips Senseo®. System kaw w saszetkach opatentowała firma Philips, której to urządzenia pod nazwą Philips Senseo® cieszą się największym zaufaniem klientów na całym świecie, ceniących przede wszystkim ich niezawodność i nowoczesny design.

Więcej na temat kawy w saszetkach w CafeBlogu sklepu CafePads.pl. Polecamy

Udostępnij, podziel się:
REKLAMA